15
TOU
17.30
P9 (2015), Harjoitusottelut

ÅIFK GULSVART - KaaNa  

Vähis

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

16
KES
16:15
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - TPS Musta
Turku, Vähäheikkilä TN B
16
KES
15:45
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - FC Inter
Turku, Vähäheikkilä TN B
16
KES
15:15
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - P-Iirot/kelt
Turku, Vähäheikkilä TN B
15
KES
13:15
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - VG-62/Keltaiset
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
15
KES
12:35
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - MynPa
Mynämäki, Laurin koulu TN A1
15
KES
12:00
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - MaPS Valkoinen
Mynämäki, Laurin koulu TN A2
11
KES
18:30
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - TuWe White
Laitila, Tuuna TN A2
11
KES
18:00
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - Jyske
Laitila, Tuuna TN A1
11
KES
17:30
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - UPK vihreä
Laitila, Tuuna TN A2
2
KES
17:00
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - MuSa/Black
Harjavalta, Honkala TN A2
2
KES
16:30
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - FC HaPo White
Harjavalta, Honkala TN A1
2
KES
16:00
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - FC RP
Harjavalta, Honkala TN B1
2
KES
15:30
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK SVART - olika
Honkala TN, Harjavalta
2
KES
12:00
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - RaiFu vihreävalkoinen
Rusko, Rusko TN A2
2
KES
11:00
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - VG-62/Keltamustat
Rusko, Rusko TN A1
2
KES
10:30
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - MaPS Vihreä
Rusko, Rusko TN A2
2
KES
10:00
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - FC RP 2
Rusko, Rusko TN A1
2
KES
09:30
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK GULSVART - olika
Rusko TN
31
TOU
18:30
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - TuWe Red
Masku, Kurittula Park TN B
31
TOU
18:00
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - MaPS Valkoinen
Masku, Kurittula Park TN A
31
TOU
17:30
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - UPK valkoinen
Masku, Kurittula Park TN B
31
TOU
17:00
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK GUL - olika
Kurittula kenttä TN, Masku
19
TOU
13:00
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - TuNL valkoinen
Turku, Parkki TN B1
19
TOU
12:30
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - TuNL sininen
Turku, Parkki TN A1
19
TOU
12:00
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK svart - TuKV vihreät
Turku, Parkki TN B1
19
TOU
11:30
P9 Taso 1 , P9 (2015)
ÅIFK SVART - olika
Parkin kenttä, Turku
19
TOU
11:00
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - RaiFu musta
Naantali, Karvetti TN B2
19
TOU
10:30
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - VG-62/Mustat
Naantali, Karvetti TN B1
19
TOU
10:00
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK gul - MaPS
Naantali, Karvetti TN B1
19
TOU
09:30
P9 Taso 2 , P9 (2015)
ÅIFK GUL - olika
Naantali, Karvetti TN
18
TOU
15:15
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - TuKV valkoinen
Turku, Vähäheikkilä TN A
18
TOU
14:45
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - VG-62/Keltamustat
Turku, Vähäheikkilä TN A
18
TOU
14:15
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK gulsvart - YlKiri
Turku, Vähäheikkilä TN A
18
TOU
13:45
P9 Taso 3 , P9 (2015)
ÅIFK GULSVART - olika
Vähäheikkilä
Ottelulista