Turnausohjelma
P14 P13 P12 T12/T13 P11 T10/T11
A FC Inter Valkoinen B Turun Kisa-Veikot P C TPS Mustavalkoinen D KSF Flickor-05 E NuPS/ Nummelan Palloseura F PIF
TuNL Sininen KSF P05 TPK P06 VG-62 T06 TPV E11 Punainen KSF F08
ÅIFK P05 Yläneen Kiri PIF PIF F06 PIF ÅIFK T10/T11
ÅIFK P04 Ursvik (SE) ÅIFK (2006-2007) ÅIFK T12/13 KSF KaaNa T08
FC Ulvila FC Inter 05 Sininen Ursvik IK svart (SE) FC Halikko T06 ÅIFK P10
APU KaaPo P13 Ursvik IK gul (SE) Nakkilan Nasta
FC Inter Sinimustat TuWe T06
KUPITTAA 5A/5B
Pvm Klo Sarja Ottelu Id Lohko Koti Vieras Kenttä
14.4.2018 10:00 10:45 P14 A01 A ÅIFK P04 - ÅIFK P05 Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 10:00 10:45 P14 A02 A TuNL Sininen - FC Inter Valkoinen Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 10:50 11:35 P14 A03 A APU - FC Ulvila Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 10:50 11:35 P13 B01 B Turun Kisa-Veikot P - KSF P05 Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 11:40 12:25 P13 B02 B Yläneen Kiri - Ursvik (SE) Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 11:40 12:25 P13 B03 B FC Inter 05 Sininen - KaaPo P13 Kupittaa 5B 8vs8
LOUNASTAUKO
14.4.2018 13:00 13:45 P14 A04 A FC Inter Valkoinen - ÅIFK P04 Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 13:00 13:45 P14 A05 A TuNL Sininen - APU Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 13:50 14:35 P14 A06 A ÅIFK P05 - FC Ulvila Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 13:50 14:35 P13 B04 B Turun Kisa-Veikot P - Ursvik (SE) Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 14:40 15:25 P13 B05 B KSF P05 - KaaPo P13 Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 14:40 15:25 P13 B06 B FC Inter 05 Sininen - Yläneen Kiri Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 15:30 16:15 P14 A07 A ÅIFK P04 - APU Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 15:30 16:15 P14 A08 A FC Ulvila - TuNL Sininen Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 16:20 17:05 P14 A09 A FC Inter Valkoinen - ÅIFK P05 Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 16:20 17:05 P13 B07 B Turun Kisa-Veikot P - Yläneen Kiri Kupittaa 5B 8vs8
14.4.2018 17:10 17:55 P13 B08 B FC Inter 05 Sininen - KSF P05 Kupittaa 5A 8vs8
14.4.2018 17:10 17:55 P13 B09 B Ursvik (SE) - KaaPo P13 Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 09:00 09:45 P14 CD01 A ÅIFK P05 - TuNL Sininen Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 09:00 09:45 P14 CD02 A APU - FC Inter Valkoinen Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 P14 AB01 A ÅIFK P04 - FC Ulvila Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 P13 AB02 B KaaPo P13 - Yläneen Kiri Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 P13 CD03 B FC Inter 05 Sininen - Turun Kisa-Veikot P Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 P13 CD04 B Ursvik (SE) - KSF P05 Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 11:35 12:20 LOUNASTAUKO Kupittaa 5A
15.4.2018 11:35 12:20 Kupittaa 5B
15.4.2018 12:25 13:10 P14 EF05 A TuNL Sininen - ÅIFK P04 Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 12:25 13:10 P14 EF06 A FC Ulvila - FC Inter Valkoinen Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 13:15 14:00 P14 GH05 A APU - ÅIFK P05 Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 13:15 14:00 P13 GH06 B KaaPo P13 - Turun Kisa-Veikot P Kupittaa 5B 8vs8
15.4.2018 14:10 14:55 P13 EF07 B FC Inter 05 Sininen - Ursvik (SE) Kupittaa 5A 8vs8
15.4.2018 14:10 14:55 P13 EF08 B KSF P05 - Yläneen Kiri Kupittaa 5B 8vs8
KUPITTAA 2A/2B
Pvm Klo Sarja Ottelu Id Lohko Koti Vieras Kenttä
14.4.2018 10:00 10:45 T12/13 D1 D KSF Flickor-05 - ÅIFK T12/13 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 10:00 10:45 T12/13 D2 D TuWe T06 - FC Halikko T06 Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 10:50 11:35 T12/13 D3 D PIF F06 - Nakkilan Nasta Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 10:50 11:35 F1 F KSF F08 - ÅIFK T10/T11 Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 11:40 12:25 F2 F PIF - KaaNa T08 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 11:40 12:25 T12/13 D4 D VG-62 T06 - PIF F06 Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 12:30 13:15 T12/13 D5 D FC Halikko - KSF Flickor-05 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 12:30 13:15 F3 KSF F08 - PIF Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 13:45 14:30 T12/13 D6 D VG-62 T06 - Nakkilan Nasta Kupittaa 2A 8vs8
LOUNASTAUKO
14.4.2018 13:45 14:30 T12/13 F4 F KaaNa T08 ÅIFK T10/T11 Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 14:35 15:20 T12/13 D7 F TuWe T06 - PIF F06 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 14:35 15:20 T12/13 D8 D ÅIFK T12/13 - Nakkilan Nasta Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 15:25 16:10 F5 D KaaNa T08 - KSF F08 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 15:25 16:10 F6 F ÅIFK T10/T11 - PIF Kupittaa 2B 8vs8
14.4.2018 16:15 17:00 T12/13 D9 F VG-62 T06 - FC Halikko T06 Kupittaa 2A 8vs8
14.4.2018 16:15 17:00 T12/13 D10 D TuWe T06 - KSF Flickor-05 Kupittaa 2B 8vs8
15.4.2018 9:00 9:45 T12/13 D11 FC Halikko T06 - ÅIFK T12/13 Kupittaa 2A 8vs8
15.4.2018 09:00 09:45 T12/13 D12 Nakkilan Nasta - TuWe T06 Kupittaa 2B 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 T12/13 D13 KSF Flickor-05 - VG-62 T06 Kupittaa 2A 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 T12/13 D14 PIF F06 - ÅIFK T12/13 Kupittaa 2B 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 T12/13 D15 FC Halikko T06 - Nakkilan Nasta Kupittaa 2A 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 T12/13 D16 VG-62 T06 - ÅIFK T12/13 Kupittaa 2B 8vs8
LOUNASTAUKO
15.4.2018 12:25 13:10 T12/13 D17 Nakkilan Nasta - KSF Flickor-05 Kupittaa 2B 8vs8
15.4.2018 13:15 14:00 T12/13 D18 PIF F06 - FC Halikko T06 Kupittaa 2A 8vs8
15.4.2018 13:15 14:00 T12/13 D19 TuWe T06 - VG-62 T06 Kupittaa 2B 8vs8
15.4.2018 14:10 14:55 T12/13 D20 KSF Flickor-05 PIF F06 Kupittaa 2A 8vs8
15.4.2018 14:10 14:55 T12/13 D21 ÅIFK T12/13 - TuWe T06 Kupittaa 2B 8vs8
YLÄKENTTÄ 1A/1B
Pvm Klo Sarja Ottelu Id Lohko Koti Vieras Kenttä
14.4.2018 09:00 09:45 P12 C1 C TPK P06 - ÅIFK P12 Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 09:00 09:45 P12 C2 C FC Inter Sinimustat - TPS Mustavalkoinen Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 09:50 10:35 P12 C3 C PIF - Ursvik IK gul Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 09:50 10:35 P11 E1 E PIF - KSF Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 10:40 11:25 P11 E2 E ÅIFK P10 - TPV E11 Punainen Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 10:40 11:25 P12 C4 C Ursvik IK svart - TPK P06 Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 11:35 12:20 P12 C5 C Ursvik IK gul - FC Inter Sinimustat Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 11:35 12:20 P12 C6 C TPS Mustavalkoinen - PIF Yläkenttä 1B 8vs8
LOUNAS LUNCH
14.4.2018 13:25 14:10 P11 E3 E NuPS/ Nummelan Palloseura - PIF Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 13:25 14:10 P11 E4 E KSF - TPV E11 Punainen Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 14:15 15:00 P12 C7 C ÅIFK P12 - Ursvik IK svart Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 14:15 15:00 P12 C8 C TPK P06 - Ursvik IK gul Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 15:10 15:55 P12 C9 C ÅIFK P12 - TPS Mustavalkoinen Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 15:10 15:55 P11 E5 E PIF - ÅIFK P10 Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 16:00 16:45 P11 E6 E KSF - NuPS/ Nummelan Palloseura Yläkenttä 1A 8vs8
14.4.2018 16:00 16:45 P12 C10 C FC Inter Sinimustat - PIF Yläkenttä 1B 8vs8
14.4.2018 16:50 17:35 P12 C11 C Ursvik IK svart - Ursvik IK gul Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 09:00 09:45 P12 C12 C FC Inter Sinimustat - TPK P06 Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 09:00 09:45 P12 C13 C PIF - ÅIFK P12 Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 P11 E7 E NuPS/ Nummelan Palloseura - ÅIFK P10 Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 09:50 10:35 P11 E8 E TPV E11 Punainen - PIF Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 P12 C14 C PIF - TPK P06 Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 10:40 11:25 P12 C15 C TPS Mustavalkoinen - Ursvik IK svart Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 11:35 12:20 P11 E9 E KSF ÅIFK P10 Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 11:35 12:20 P11 E10 E TPV E11 Punainen NuPS/ Nummelan Palloseura Yläkenttä 1B 8vs8
LOUNAS LUNCH
15.4.2018 13:25 14:10 P12 C16 C Ursvik IK gul - TPS Mustavalkoinen Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 13:25 14:10 P12 C17 C FC Inter Sinimustat - Ursvik IK svart Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 14:15 15:00 P11 E11 E Lohko E; 1. sija - Lohko E; 2. sija Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 14:15 15:00 P11 E12 E Lohko E; 3. sija - Lohko E; 4. sija Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 15:10 15:55 P12 C18 C TPK P06 - TPS Mustavalkoinen Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 15:10 15:55 P12 C19 C ÅIFK P12 - Ursvik IK gul Yläkenttä 1B 8vs8
15.4.2018 16:00 16:45 P12 C20 C PIF - Ursvik IK svart Yläkenttä 1A 8vs8
15.4.2018 16:00 16:45 P12 C21 C FC Inter Sinimustat - ÅIFK P12 Yläkenttä 1B 8vs8


   
Lisää uutisia
Jalkapallo
«  Syyskuu   »
Kategoriat